Sekrety Guadalupe w plebiscycie: „Najlepsza książka na wiosnę”.

Zapraszamy do Konkursu organizowanego przez serwis o literaturze Granice.pl

O KONKURSIE:

logowiosna

Jakie książki czytamy wiosną?
Po ustaniu zimowych mrozów coraz chętniej wybieramy się na długie spacery, coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. To jednak nie znaczy, że w okresie tym nie mamy szans, by znaleźć chwilę na dobrą lekturę! Jakie więc książki będzie się wiosną czytać na parkowych ławkach, przy kawiarnianych stolikach na świeżym powietrzu i w komunikacji miejskiej? Z pewnością pogodne i lekkie powieści obyczajowe, krzepiące i wywołujące uśmiech na twarzach. Wiosną naszą uwagę przyciągają także książki naprawdę wciągające – powieści sensacyjne i kryminały. Takie właśnie publikacje chcemy wyróżniać w naszym konkursie. Ale wiosna to także czas, gdy skupić się możemy przez chwilę na książkach nieco bardziej wymagających –  na poradnikach, książkach, które pomogą nam w codziennym życiu, które pokażą, jak zrozumieć własne dzieci, jak wychowywać je i wspierać w nauce. Wiosną wydaje się wiele książek ważnych, publikacji o wielkiej wartości literackiej – dzieł zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. To właśnie te grupy kategorii obejmuje konkurs „Najlepsza książka na wiosnę” .

Jak zagłosować na książkę „Sekrety Guadalupe”

Sekrety_3d
To proste!

Wejdź na stronę głosowania i oddaj swój głos.

16 marca 2015 rozpoczyna się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu „Najlepsza książka na wiosnę”. Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek. Głosy oddawać można dwukrotnie – w okresie 16-25 marca 2015 oraz 26 marca – 12 kwietnia 2015. Serdecznie zapraszamy!

Dla Naszych Czytelników polecamy także napisanie recenzji:

– wyślij uzasadnienie swojego wyboru na adres: pr@wwpol.com

Przekonująco uzasadnij (w tekście do 2000 znaków), dlaczego to właśnie wybrana przez Ciebie pozycja powinna otrzymać nagrodę. W tytule maila zawrzyj słowo „Wybieram”, a w treści dołącz swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Autorom najciekawszych uzasadnień przyznane zostaną zestawy nagród książkowych.

Regulamin konkursu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

1/5 2/5 3/5 4/5 5/5